حرف هنر

سایت حرف هنر

سایت حرف هنر

 

” هنر عبارت از اینست که فرصت دهیم تا سایر انسانها آنچه را که ما احساس می کنیم، احساس کنند، آنها را از خودشان رها سازیم و برای این رهایی خاص شخصیت خودمان را به آنها پیشنهاد کنیم. “

فرناندو پسوآ / شاعر، نویسنده، مترجم و متنقد

 

از سال‌ها قبل بر این اندیشه بودیم تا مجموعه‌ای مستقل را راه‌اندازی کنیم و به سهم خود در عرصه ی هنر ایران نقشی تأثیرگذار داشته باشیم.
در عصر حاضر که فضای مجازی به عنوان یکی از عناصر ضروری و مهم دسترسی به اطلاعات و ارتباطات برای همگان شناخته شده است، نقش رسانه های مجازی در پیشبرد و گسترش هر روزه این فضا، غیرقابل انکار میباشد.
ما با توجه به ارتباط مستقیم با مجموعه ی هنر و هنرمندان و نیز داشتن دانش و سابقه لازم در زمینۀ رسانه و فضای مجازی، هدف خود را تولید و آرشیو مستند های تصویری و پوشش گسترده تر تلاش و فعالیت‌ های هنری و هنرمندان از طریق فضای مجازی قرار داده و از حدود یک سال پیش شروع به بررسی و تحقیق در این زمینه نمودیم. اکنون و پس از گذشت این زمان و با همکاری گروهی از هنرمندان با تجربه و متخصصین فضای مجازی و رسانه، مجموعه ای را با عنوان ” حرف هنر ” تشکیل داده و آغاز به کار نمودیم.

ساخت مستند ویدئویی از هنرمندان، مجموعه های هنری و رویدادهای مرتبط با آن و نیز مدیریت رسانه‌ای در هنر از فعالیت‌های اصلی این مجموعه میباشد. امید داریم روزی مجموعه ” حرف هنر ” جزو اصلی‌ترین مراجع تصویری هنر ایران قرار گیرد و این مهم، جز با تلاش بی‌وقفه و حمایت تمامی اهالی هنر و فرهنگ ایران امکان‌پذیر نیست.

ما به جایگاه هنر و هنرمند آگاهی داریم و آن را محترم می‌شماریم و همواره خودمان را در کنار آنها خواهیم دید.

و این آغاز راه است…
بهار ۱۳۹۷ – حرف هنر